Dostaliśmy propozycję, żeby w ramach KDP zoorganizować hackaton smile Trzeba omówić sprawę i przemyśleć jak możemy to zrobić. Pierwszy hackaton mógłby odbyć się już 22 czerwca. Proponuję żebyśmy w ramach niego spróbowali zająć się rozwojem narzędzia do backupów i wymiany planów między aplikacjami Przyjazny Plan (tzw. "Linka" smile). Narzędzie to może być rozwijane dość niezależnie od samych Planów i dlatego zorganizowanie takiego hackatonu nie powinno być zbyt wymagające smile

Dostaliśmy propozycję, żeby w ramach KDP zoorganizować hackaton :) Trzeba omówić sprawę i przemyśleć jak możemy to zrobić. Pierwszy hackaton mógłby odbyć się już 22 czerwca. Proponuję żebyśmy w ramach niego spróbowali zająć się rozwojem narzędzia do backupów i wymiany planów między aplikacjami Przyjazny Plan (tzw. "Linka" :D). Narzędzie to może być rozwijane dość niezależnie od samych Planów i dlatego zorganizowanie takiego hackatonu nie powinno być zbyt wymagające :)

W takim razie, to wydaje się być dobrym pomysłem, jest dość niezależne od samej aplikacji, więc nie wprowadzi tam nowych błędów, póki jeszcze nie ma testów. Aplikacja jest mała, a jednak bardzo potrzebna teraz. Więc można by spróbować.

Z technicznych rzeczy, to pewnie przydałoby się wydzielić na linka osobne repozytorium?
I pewnie usystematyzować koncepcję, chociaż jest ona dość przejrzysta, bo grupa, która stworzyła plany już nad nią wcześniej pracowała, tylko nie udało się.

W takim razie, to wydaje się być dobrym pomysłem, jest dość niezależne od samej aplikacji, więc nie wprowadzi tam nowych błędów, póki jeszcze nie ma testów. Aplikacja jest mała, a jednak bardzo potrzebna teraz. Więc można by spróbować. Z technicznych rzeczy, to pewnie przydałoby się wydzielić na linka osobne repozytorium? I pewnie usystematyzować koncepcję, chociaż jest ona dość przejrzysta, bo grupa, która stworzyła plany już nad nią wcześniej pracowała, tylko nie udało się.
123
views
1
replies
2
followers
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft